Üniversiteli Öğrencilere Kredi Araştırması

Üniversiteli Öğrencilere Kredi Araştırması
Üniversiteli Öğrencilere Kredi | Finans-TR

Üniversiteli Öğrencilere Kredi, Bir çok banka tarafından bu gereksinimleri karşılama adına çeşitli imkanlar mevcuttur.

Üniversiteli Öğrencilere Kredi Veren Bankalar

Bu bankaların özel veya devlet bankaları fark etmeksizin araştırdığımızda; ING Bank, Ziraat Bankası, Finansbank, Denizbank olarak listeleyebiliriz..Bu bankaları diğerlerinden ayıran öğrenciye yönelik doğrudan veya dolaylı fırsatlar bütünlüğü sunmalarıdır.

İNG Bankası İle Kredi Araştırması

Öğrencilere kredi araştırmaları doğrultusunda ilk olarak akıllara İNG bankası geliyor. Sağladığı olanaklara göre diğer bankalardan farklı, dolaylı bir fırsat sunuyor. Teknosa ile yaptığı anlaşma ile teknolojik cihazların satın alınması durumunda İNG bank devreye girerek 12, 24, 36 ve 48 aya varan vadeler ile 5000 TL ye kadar kredi imkanı sağlıyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus tüm teknolojik cihazlarda değil. Telefon, bilgisayar, tablet gibi cihazlarda sağlamasıdır. Uygulanan düşük faizler ile sadece öğrencilerin değil normal vatandaşlarında faydalanması öngörülen bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor.

Ziraat Bankası İle Üniversiteli Öğrencilere Kredi

Ziraat Bankası herkesin bildiği üzere kredi yurtlar kurumu ile anlaşmalı ortaklık sonucu ülke çapında üniversite öğrencilerine burs ve kredi ödemelerinin yapıldığı bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Bunun üzerine her öğrenciye sıfır faiz ile tam 500 TL kredi limiti açmaktadır. Tüm üniversite hayatı boyunca kullanılan sıfır faizli krediye ek olarak banka kartına 300 TL harçlık avans tanım da bulunuyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise kredi kartından 500 TL olan limitin yalnızca %30 oranı nakit geriye kalan paranın ise pos kullanan iş yerlerinde harcamalar yapılmasıdır.

Denizbank İle Kredi Araştırması

Öğrencilere kefilsiz senetsiz eğitime tam destek ile yola çıkan bankalardan biride kuşku yok ki Denizbanktır. Denizbank şubelerinde yapacağınız başvuru ile 60 aya varan vadeler karşılığında eğitim kredisi sağlanıyor. Tanımlanan bu para ile eğitim giderlerinizi karşılayabilmektesiniz.

Özellikle %1.49 faiz oranı kapsamında kredi sağlayan Denizbank en önemli avantajlardan biri belki de  kefilsiz ve koşulsuz bu imkanı sağlıyor olmasıdır. Son olarak, bir diğer avantajı ise daha önceden bir hesabınız var ve para tahsilatı yapılmış bir hesap ise kredi çıkma olasılığınız yüksektir.